Apie mus

„Kalbų pasaulis“ – tai kalbų mokykla, pradėjusi organizuoti anglų k. užsiėmimus Panevėžyje 2006 m. Šiandien „Kalbų pasaulis“ siūlo anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, norvegų, lietuvių k. individualius ir grupinius užsiėmimus įvairaus amžiaus žmonėms, o taip pat anglų, vokiečių, rusų, lietuvių, matematikos, fizikos, istorijos repetitorių paslaugas moksleiviams.

Mūsų tikslas – kuo didesnis mokymo efektyvumas per įmanomą protingą laiką už protingą kainą.
Atsižvelgdama į kursų lankytojų pastabas ir poreikius, mokykla „Kalbų pasaulis“ turi parengusi specialią anglų k. mokymo programą, skirtą šnekamosios kalbos įgūdžių lavinimui ir žodyno plėtimui. Kaip parodė mokykloje atliktos klientų apklausos rezultatai, mokymasis pagal šią programą padeda pasiekti tikrai aukštų rezultatų.

2012 m. balandžio 02 d. „Kalbų pasauliui“ išduotas LR Valstybinio Patentų Biuro prekių ženklo registracijos sertifikatas Nr. 64323.

„Kalbų pasaulio“ mokymo metodais pasitiki ne tik privatūs klientai, bet ir verslo įmonės („Olympic Casino“, „Worwag Pharma Gmbh & Co”, UAB “OEM Automatic”, Žibartonių pagrindinė mokykla, UAB „City bumas“, UAB „Automatikos sistemos“, UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras ir kt.).

 
     
 
KONTAKTAI

Vasario 16-osios g. 3
Panevėžys,
Tel. 8 616 39101
El. paštas:info@kalbupasaulis.lt