SUAUGUSIEMS

PAŽENGUSIESIEMS

3 lygis

Kam ir kodėl skirtas šis kursas? Esate įgiję tokį užsienio k. lygį, kad gebate susišnekėti paprastose buities, kelionių ar darbo situacijose, tačiau vis dar jaučiate žodžių trūkumą, kalbėjimo ribotumą, norėtumėte pradėti savo mintis reikšti aktyviau? „Kalbų pasaulis“ turi parengęs Jums mokymo programą, padėsiančią įgyti daugiau kalbos laisvumo bei išplėsti aktyvų žodyną.
Kas sudaro kursą? 3 lygio kursą sudaro 50 akademinių valandų (25 užsiėmimai po 1,5 val.), kurių metu kursų dalyviai diskutuoja apie nekilnojamąjį turtą, spaudą ir TV, asmenines, komunikacijų, mašinos remonto bei banko paslaugas, santykius šeimoje, orą, pinigus, dalyvauja stilizuotuose darbo interviu, būsto nuomos ir apsipirkimo dialoguose bei telefoniniuose pokalbiuose, išmoksta pakviesti svečius į vakarėlį, priimti arba atmesti pakvietimą, sužino pagrindines ligas ir jų simptomus, išmoksta rašyti asmeninius laiškus, o taip pat pateikti svarbiausius faktus apie Lietuvą užsieniečiams. Į kursą įtraukta gramatika padeda lengviau naudoti įvairias laikų formas.

Detalės:Bendra kurso trukmė – apie 3 mėn. Kurso kaina – 140 EUR. Pagrindinės mokymo medžiagos kaina – 4 EUR. Pageidaujant dalyviams, kurso trukmė gali būti pratęsta ar sutrumpinta.

4 lygis

Kam ir kodėl skirtas šis kursas? Esate vidutiniškai pramokęs užsienio kalbą, ir nenorite jos užmiršti? Norite ne tik susikalbėti, bet ir galėti diskutuoti įvairiomis temomis, įvaldyti gramatinių laikų naudojimo principus? „Kalbų pasaulio“ parengta 4 lygio mokymo programa pažengusiesiems padės įgyvendinti šiuos Jūsų siekius.

Kas sudaro kursą? 4 lygio kursą pažengusiesiems sudaro 50 akademinių valandų (25 užsiėmimai po 1,5 val.), kurių metu kursų dalyviai išmoksta detaliai apibūdinti regioną ar vietovę, reikšti savo mintis apie knygas, kiną ir teatrą, muziejus, sportą, TV, automobilius ir eismą, sveiką gyvenseną, kompiuterines technologijas, pasakoja patiekalų ruošimo receptus, o taip pat diskutuoja apie skirtingų kalbų mokymosi būdų efektyvumą. Programa sudaryta taip, kad aktyvus žodynas plečiamas skaitant tekstus, o vėliau diskutuojant apie tekste iškeltas problemas. Nemažai dėmesio skiriama klausymo įgūdžiams lavinti.

Detalės:Bendra kurso trukmė – apie 3 mėn. Kurso kaina – 140 EUR. Pagrindinės mokymo medžiagos kaina – 4 EUR. Pageidaujant dalyviams, kurso trukmė gali būti pratęsta ar sutrumpinta.

5 lygis

Kam ir kodėl skirtas šis kursas? Užsienio kalbą mokate gana gerai, ir norite šį pasiektą lygį išlaikyti bei nuolat tobulinti, tačiau savo aplinkoje turite mažai žmonių, su kuriais galėtumėte nuolat kalbėti angliškai ar vokiškai? Galimybė bendrauti užsienio kalba mažoje žmonių grupėje bent jau kartą per savaitę Jums būtų puiki išeitis? Tuomet rinkitės „Kalbų pasaulio“ 5 lygio mokymo programą pažengusiesiems.

Kas sudaro kursą? 5 lygio kursą pažengusiesiems sudaro 50 akademinių valandų (25 užsiėmimai po 1,5 val.), kurių metu kursų dalyviai lavina interaktyvaus bendravimo įgūdžius bei plečia žodžių bagažą diskutuodami apie madą, šou verslą, augmeniją ir gyvūniją, užterštumą ir aplinkos apsaugą, švietimą Lietuvoje ir užsienyje, pinigų vaidmenį, nusikalstamumą ir jo prevenciją, labdarą, lyčių lygybę, globalinį atšilimą, Lietuvos žmonių papročius, tradicijas bei lietuvišką virtuvę. Daug dėmesio skiriama klausymo įgūdžiams lavinti. Gramatinė kurso dalis apima laikų vartojimo įgūdžių tobulinimą.
Detalės:Bendra kurso trukmė – apie 3 mėn. Kurso kaina – 140 EUR. Pagrindinės mokymo medžiagos kaina – 4 EUR. Pageidaujant dalyviams, kurso trukmė gali būti pratęsta ar sutrumpinta.

6 lygis

Kam ir kodėl skirtas šis kursas? Jūsų įgytas užsienio kalbos lygis yra pakankamai aukštas, tad norite jį išlaikyti? Namuose ar darbe dažniau susiduriate su rašytine užsienio kalba bei internetiniais straipsniais, tačiau norėtumėte neprarasti ir šnekamosios kalbos įgūdžių bei lavinti juos bendravimo ir diskusijų su kitais žmonėmis forma? „Kalbų pasaulio“ parengta 6 lygio mokymo programa pažengusiesiems puikiai tiks įgyvendinant šiuos Jūsų tikslus.

Kas sudaro kursą? 6 lygio kursą pažengusiesiems sudaro 50 akademinių valandų (25 užsiėmimai po 1,5 val.), kurių metu kursų dalyviai lavina interaktyvaus bendravimo įgūdžius bei plečia žodyną diskutuodami su kolegomis apie tokius socialinius reiškinius, kaip prietarai, stereotipai, kūno kalba, laidotuvių papročiai, religijos, išreikšdami savo nuomonę apie politiką, rinkimus, tarptautines organizacijas – ES, NATO, mokesčius ir ekonomiką, išradimus bei globalines problemas. Nemažai dėmesio skiriama klausymo įgūdžiams lavinti.

Detalės:
Bendra kurso trukmė – apie 3 mėn. Kurso kaina – 140 EUR. Pagrindinės mokymo medžiagos kaina – 4 EUR. Pageidaujant dalyviams, kurso trukmė gali būti pratęsta ar sutrumpinta.


Platesnė informacija:
Tel. 8 616 39101
El.p. info@kalbupasaulis.lt

 
 
KONTAKTAI

Vasario 16-osios g. 3
Panevėžys,
Tel. 8 616 39101
El. paštas:info@kalbupasaulis.lt