SUAUGUSIEMS

PRADEDANTIESIEMS

1 lygis

Kam ir kodėl skirtas šis kursas? Ieškote darbo galimybių užsienyje, tačiau turite silpnus užsienio k. pagrindus ar visai jų neturite? O galbūt Jums reikia nors minimalių užsienio k. įgūdžių kelionėse, susitikimuose ar bendraujant su nauju šeimos nariu – užsieniečiu? Jus labiau domina šnekamoji kalba, nei gramatika? Tuomet „Kalbų pasaulio“ anglų ir vokiečių k. programos pradedantiesiems yra Jums puiki išeitis.

Kas sudaro kursą? 1 lygio anglų ir vokiečių k. programas padedantiesiems sudaro 50 akademinių valandų (25 užsiėmimai po 1,5 val.), kurių metu kursų dalyviai įgyja bendravimo užsienio kalba pradmenis: išmoksta prisistatyti, papasakoti apie save, šeimą, darbą, gebėjimus, pomėgius, sužino skaičius, datas, valandas, susipažįsta su pagrindiniais veiksmais, įstaigomis ir paslaugomis, maisto produktais, baldais, išmoksta paklausti kelio bei nupasakoti objekto vietą ir vykimo kryptį. Kaip parodė mokykloje atliktos klientų apklausos rezultatai, mokymasis pagal šią programą padeda sparčiai pasiekti gerų rezultatų.

Detalės: Bendra kurso trukmė – apie 3 mėn. Kurso kaina – 140 EUR. Pagrindinės mokymo medžiagos kaina – 4 EUR. Pageidaujant dalyviams, kurso trukmė gali būti pratęsta ar sutrumpinta.2 lygis

Kam ir kodėl skirtas šis kursas? Turite minimalius užsienio k. pagrindus, bet vis dar jaučiate kalbos barjerą? Mokėtės seniai, o dabar norėtumėte žinias atnaujinti? Kelionių metu Jums nusibodo slėptis už geriau kalbančių kolegų nugarų? Norėtumėte sugebėti savarankiškai rezervuoti lėktuvo bilietus, viešbutį, užsisakyti maisto restorane? „Kalbų pasaulio“ 2 lygio mokymo programa padės įgyvendinti šiuos Jūsų siekius.

Kas sudaro kursą? 2 lygio anglų ir vokiečių k. programas sudaro 50 akademinių valandų (25 užsiėmimai po 1,5 val.), kurių metu kursų dalyviai išmoksta palyginti skirtingus asmenis ir daiktus, sužino aktualiausių žodžių ir frazių, reikalingų keliaujant, pereinant muitinę, rezervuojant viešbutį, užsakant maistą, susipažįsta su kambarių apstatymu, įranga, higienos reikmenimis, kūno dalimis, įvairiomis paslaugomis, o taip pat gali papasakoti savo autobiografiją, parašyti CV ar prašymą dėl darbo.

Detalės: Bendra kurso trukmė – apie 3 mėn. Kurso kaina – 140 EUR. Pagrindinės mokymo medžiagos kaina – 4 EUR. Pageidaujant dalyviams, kurso trukmė gali būti pratęsta ar sutrumpinta.

Platesnė informacija:
Tel. 8 616 39101
El.p. info@kalbupasaulis.lt

 
 
KONTAKTAI

Vasario 16-osios g. 3
Panevėžys,
Tel. 8 616 39101
El. paštas:info@kalbupasaulis.lt