SUAUGUSIEMS

VERSLO KALBA

Kam ir kodėl skirtas šis kursas? Dirbate administracinį, vadybinį darbą ar vykdote verslą, ir Jums tenka bendrauti angliškai ar vokiškai įvairiose verslo situacijose, dalyvauti seminaruose? O gal esate verslo studentas ar darbuotojas, siekiantis padidinti savo karjeros perspektyvas? „Kalbų pasaulis“ siūlo Jums specialų kursą verslo anglų kalbos (Business English) įgūdžiams tobulinti.

Kas sudaro kursą? Business English kursą sudaro 50 akademinių valandų (25 užsiėmimai po 1,5 val.), kurių metu kursų dalyviai išmoksta pagrindinių verslo kalbos terminų, skaito originalius tekstus iš „Financial Times“ ir kitos verslo spaudos, klausosi autentiškų interviu įrašų su verslininkais ir analitikais, tobulina prezentacijų rengimo, dalyvavimo susirinkimuose, derybose, pokalbių telefonu įgūdžius, atlieka įdomias praktines verslo problemų sprendimo užduotis.

Detalės: Bendra kurso trukmė – apie 3 mėn. Kurso kaina – 150 EUR. Pagrindine mokymo medžiaga kursų dalyviai aprūpinami nemokamai. Pageidaujant dalyviams, kurso trukmė gali būti pratęsta ar sutrumpinta. Šis kursas siūlomas asmenims, kurie yra pasiekę ne žemesnį nei 3 lygio (Pre-Intermediate) bendrinės anglų k. lygį iš 6 galimų lygių.

Platesnė informacija:
Tel. 8 616 39101
El.p. info@kalbupasaulis.lt

 
 
KONTAKTAI

Vasario 16-osios g. 3
Panevėžys,
Tel. 8 616 39101
El. paštas:info@kalbupasaulis.lt